Żegnamy Agnieszkę

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy, że nasze Stowarzyszenie straciło niezwykle cenionego członka, Agnieszka Gawron Kłosowska.

Msza żałobna odbędzie się 19. lipca o godzinie 16:30 w wolińskiej kolegiacie.
Złożenie ciała do grobu nastąpi po mszy na wolińskim cmentarzu.

Słowa nie potrafią oddać tego, jak bardzo będziemy tęsknić za Nią i jak wielką stratę dla nas wszystkich oznacza Jej odejście.
Agnieszka była nie tylko członkiem naszej organizacji, ale także wspaniałym przyjacielem, mentorem i osobą, która wniosła niezliczoną ilość pozytywnej energii i zaangażowania w nasze wspólne cele.
Jej oddanie, mądrość i bezgraniczna życzliwość dotykały serc wielu ludzi, zarówno w naszym stowarzyszeniu, jak i poza nim.
Niezapomniane będą wspomnienia naszych spotkań, dyskusji i projektów, w których Agnieszka brała czynny udział. Jej wkład był nieoceniony, a Jej entuzjazm i pozytywne podejście były zaraźliwe dla wszystkich wokół niej. Zawsze stawiała dobro innych ponad swoje własne i była gotowa pomagać każdemu, kto tego potrzebował.
Jej odejście pozostawi pustkę, której nie da się wypełnić.
Ale zamiast skupiać się na smutku, chcemy pamiętać Agnieszkę jako osobę, która zmieniała świat wokół siebie. Jej dziedzictwo pozostanie z nami na zawsze i będzie kontynuowane przez wszystkich, których dotknęła swoją inspiracją i poświęceniem.
W imieniu wszystkich członków naszego Stowarzyszenia, pragniemy przekazać nasze najgłębsze kondolencje rodzinie. Niech pamięć o Agnieszce przyniesie im ukojenie w tych trudnych chwilach. Wiemy, że ich stratę można tylko częściowo pocieszyć słowami, ale pragniemy zapewnić ich o naszym pełnym wsparciu i gotowości do pomocy we wszystkim, czego będą potrzebować.
Agnieszko, dziękujemy Ci za wszystko, co zrobiłaś dla naszego Stowarzyszenia i dla nas samych. Będziesz zawsze obecna w naszych sercach i pamięci.
Spoczywaj w pokoju, nasza droga przyjaciółko. Tęsknimy za Tobą i nigdy Cię nie zapomnimy.
Z najgłębszym żalem
Zarząd i Członkowie Stowarzyszenia Centrum Słowian i Wikingów Wolin Jomsborg Vineta